Nové integrace online plateb i platebních řešení v Pays

seznamu partnerů Pays nyní najdete nové platformy i reference, díky kterým jsme rozšířili naše služby. Ti, co hledají jednoduchá a dostupná řešení pro malé obchodníky, ocení platformu Mozello. Naopak pro ambicióznější projekty je k dispozici integrace Fastcentrik.  Na trh jsme také uvedli jednotný platební systém, který je určen velkým organizacím s mnoha pobočkami a aktualizovali jsme plugin pro WooCommerce, který uživatelům Pays nabízíme bezplatně.

Mozello: řešení pro malé obchodníky i bloggery

Platformu Mozello jsme Vám již v minulosti představili jako řešení vhodné pro malé obchodníky. Jedná se o jeden z nejjednodušších nástrojů pro tvorbu e-shopu, webového projektu nebo blogu na trhu. Pro uživatele Mozello a Pays jsme navíc vytvořili rychlý manuál, jak si jednoduše a rychle vytvořit web i e-shop. Další výhodou projektu Mozello je možnost vytvořit webovou stránku v několika jazycích bez dalších nákladů.

Díky připravené integraci lze navíc velice jednoduše nasadit platební bránu Pays, která je k dispozici pro české uživatele Mozella za snížený registrační poplatek 300 Kč bez DPH. Mozello nabízí více než 48 šablon, které lze velice snadno přepínat, aniž by došlo ke ztrátě obsahu. Lze tak vyzkoušet různá designová nastavení. Veškeré šablony jsou responzivní a stránky mají automatické SSL zabezpečení.

Fastcentrik: řešení pro střední i větší obchodníky

Dalším partnerem, který se stal součástí našeho partnerského programu je oblíbená e-shopová platforma Fastcentrik, která v současnosti obsluhuje tisíce úspěšných e-shopů na českém trhu. Výhodou platformy Fastcentrik je, že se jedná o modulové řešení a díky dlouholetým zkušenostem patří mezi přední poskytovatele na českém trhu. Obchodníci mají ve Fastcentriku rozšířené možnosti SEO editace titulků, popisků i článků. Další výhodou je rychlá registrace do katalogů i porovnávačů zboží. K dispozici jsou i nástroje pro emailing a jednoduché napojení na sociální sítě i populární ekonomické systémy.

Oproti Mozellu nabízí Fastcentrik pokročilejší funkce a více doplňkových služeb. Je proto vhodný zejména pro obchody, které nabízí větší počet produktů a očekávají vyšší odbyt. Uživatelé Fastcentrik mají k dispozici rychlou a jednoduchou integraci platební brány Pays za snížený registrační poplatek. 

Charita Česká republika: jednotný platební systém

Ve spolupráci s Global Payments a Českou spořitelnou jsme vyvinuli platební systém, který je určen pro organizace s mnoha pobočkami. Díky tomuto řešení jsou veškeré příchozí transakce prostřednictvím platební brány Pays a centrálního účtu České spořitelny automaticky přeposílány nikoliv na jeden, ale hned několik cílových bankovních účtů.

Pro Charitu toto řešení znamená nejen efektivnější zpracování plateb, které přichází z různých zdrojů, ale i velkou úlevu z pohledu administrativní zátěže, protože kromě automatických převodů mají k dispozici přehledné administrativní rozhraní, reporty na míru a datové výpisy pro účetnické systémy.

Parkuj v klidu: Integrace Pays pro platby za parkování v Praze

Platební brána Pays byla instalována jako platební řešení pro platby prostřednictvím Parkujvklidu.cz. S pomocí Pays tak mohou uživatelé pohodlně platit za parkování v Praze. I v tomto projektu bylo použito unikátní řešení platebního systému Pays a České spořitelny.

WooCommerce plugin: jediný bezplatný plugin pro implementaci platební brány

Věnovali jsme se i menším úpravám našeho pluginu pro populární e-shopovou platformu WooCommerce. Velkou výhodou pro české uživatele WooCommerce je, že na rozdíl od konkurenčních řešení uživatelům, je plugin k dispozici zdarma a jeho instalace je velice jednoduchá.

Na obrázku jsou loga pro nové partnery, reference a další projekty. Více najdete v článku.


< předchozí článek - další článek >

Potřebujete spolehlivou platební bránu?

Kontaktujte nás