Příjem plateb bez komplikací a bez průtahů

Vaši zákazníci Vám na internetu zaplatí platební metodou, kterou mají rádi

Vy jste již udělali maximum, aby se Váš zákazník rozhodl nakoupit Vaše zboží nebo služby. Nebylo to určitě lehké. V tuto chvíli je velmi důležité, aby zákazník zaplatil způsobem, který mu vyhovuje, který má rád a který je funkční na počítači, na tabletu i v mobilu.

Platební brána Pays pracuje pro Vás a my děláme maximum pro to, aby peníze od zákazníků spolehlivě doputovaly až k Vám. Podporujeme všechny smysluplné a používané platební metody a motivujeme Vaše zákazníky, aby platbu dokončili. Při jakémkoliv problému s platbou Vás můžeme ihned informovat.

Platba kartou

Platební brána - Zákazníci zaplatí z libovolného zařízení Platební karta je nejpoužívanější platební prostředek k platbě na internetu. Naše řešení je založené na bankovním standardu 3D Secure, které zajišťuje nejpokročilejší zabezpečení pro online karetní transakce. Vy své peníze inkasujete okamžitě.

Platba bankovním převodem

Platby převodem jsou přes bránu Pays samozřejmostí. Váš zákazník obdrží po objednávce automaticky email s výzvou k platbě včetně všech potřebných parametrů. Platební brána navíc automaticky kontaktuje zákazníka, pokud s provedením platby převodem otálí a Vás informuje ihned, jakmile je platba provedena.

QR platba

Platební brána - QR platba QR platby jsou nástrojem pro zjednodušení a urychlení bankovních převodů realizovaných pomocí mobilního bankovnictví. Zákazník tedy nemusí mít platební kartu. Jednoduše naskenuje platební QR kód a zaplatí Vám bankovním převodem. V poslední době je tento způsob platby mírně na vzestupu, protože banky výrazně zrychlily převody peněz v rámci ČR a poplatky za převody jsou nižší, než u plateb kartami.

Platby přes Apple Pay a Google Pay

Apple Pay - Google Pay Nový a moderní typ platby z mobilních zařízení za pomocí aplikací Apple Pay a Google Pay podporujeme a nabízíme našim uživatelům na požádání. Platby přes Apple Pay a Google Pay používají nakupující především při nákupu prostřednictvím mobilního telefonu a tabletu. Obliba těchto plateb trvale stoupá.

Platba Paypalem

PayPal je světový standard pro online platby a nejjednodušší řešení pro všechny, kteří přijímají i platby ze zahraničí. V Česku využívá tuto platební metodu stále více zákazníků. Naše platební brána proto platbu prostřednictvím PayPal poskytuje. S registrací účtu v PayPalu Vám pomůžeme.

Platba mobilem

Platební brána - SMS platba mobilem Platba mobilním telefonem je oblíbená metoda pro úhradu nižších částek (20, 50, 100, 200 Kč). Částka se strhne z kreditu Vašeho zákazníka nebo se přičte k faktuře od jeho mobilního operátora. Vy transakci vidíte a inkasujete ihned online.

Platby předem a platby záloh - Platební předpis

Pays nabízí osvědčené řešení pro platby předem a platby záloh. Nejčastěji se tato možnost používá při platbách záloh na ubytování, rekreační pobyty, atd... Platbu kartou předem využívají často také poskytovatelé překladatelských služeb, fitness centra s rezervacemi termínů nebo firmy, které rozvážejí jídlo. Uživatelé Pays mohou jednoduše vytvářet tzv. "Platební předpisy" a automaticky tak odesílat emailem výzvy k platbě svým zákazníkům.

Platby poplatků, klubových příspěvků a darů

Platby darů a příspěvků kartou Pays umožní Vašim zákazníkům provedení plateb za položky, které si sami předem nadefinujete v platební bráně jako "Platební odkazy". Řešení "Internetová pokladna" (skupina platebních odkazů) používají například příjemci sponzorských darů, příjemci členských - klubových poplatků nebo prodejci menšího množství produktů. Internetová pokladna je schopna i zcela nahradit malý eshop nebo zajistit prodej produktů na Facebooku.

Nabízíme obchodní model, který se líbí obchodníkům

Ne vždy je možné, aby poplatky platební bráně platil obchodník. Tento způsob je sice obvyklejší, ale existují případy, kdy má smysl přenést poplatek za platbu na platícího zákazníka. Proto nabízíme oba tyto způsoby.

Náklady platí kupující

Platební brána - Poplatky může platit zákazník Transakční poplatky spojené s platbou transparentně sdělíme Vašemu zákazníkovi a navýšíme o ně hodnotu transakce. Vy jako obchodník získáváte 100% částky za své zboží nebo službu. Ve skutečnosti je to celkem přirozené a kdo byl někdy na poště se složenkou, ví o co jde.

Náklady platí obchodník

Pokud si budete přát, umíme samozřejmě nabídnout i obvyklejší metodu, kdy poplatky spojené s platbou jdou k tíži obchodníka.

Zaplatit nákup přes platební bránu Pays je jednoduché!

Zkuste si to teď hned testovací platbou ve výši 20 Kč (platbu vám následně vrátíme).

Otestovat!

Nasazení platební brány Pays není žádná věda

Integraci platební brány Pays do vašeho webu by měl zvládnout správce webu bez toho, abychom museli dělat kompromisy v zabezpečení celého procesu. Programátorům poskytneme perfektní dokumentaci k tomu, aby Váš eshop snadno připojili. Příklady napojení jsou zde:

Jednoduché platební tlačítko u Vašeho produktu na webu

Platební tlačítko Pays Nejjednodušší řešení, pokud na Vašem webu prodáváte několik málo produktů. Nepotřebujete mít ani e-shop. Zákazník zahájí platbu kliknutím na platební tlačítko. Odkaz pro platební tlačítko si snadno vygenerujete v administraci Pays. Jako příklad nejsnadnější implementace platebního tlačítka s platebním odkazem může posloužit naše vlastní Testovací platba Pays.

Integrace do systému Vašeho e-shopu

Plná integrace, kdy je Pays součástí nabídky plateb ve Vašem eshopu. Zákazník si zvolí platbu přes Pays a následně může zaplatit platební metodou, kterou si sám vybere. Zde může být příkladem integrace do systému prodeje vstupenek: Prodej vstupenek - smsticket. V případě, že vlastní eshop nemáte, můžeme Vám nabídnout náš jednoduchý eshop Zakaznik.cz. Úplnou hračkou je připojení platební brány Pays do systému některého z našich Premium partnerů. Je obvykle aktivní po jednoduchém nastavení v řádu minut.

Integrace do e-shopu včetně evidence tržeb v EET

Kompletní integrace, kdy platební brána poskytuje veškeré online platby a zároveň provádí evidenci tržeb obchodníka na serverech Finanční správy ČR. Zde je příkladem integrace do eshopu Rodinného pivovaru BERNARD

Platební předpis Pays

Platební předpis Pays Platební předpis Pays je jednoduchý ale velmi oblíbený nástroj pro odeslání tzv. "platební výzvy" emailem. Jednoduše tak rozešlete upomínky dlužníkům přímo s platebním odkazem v emailu. Stejně tak snadno můžete zaslat zákazníkovi výzvu k platbě zálohy nebo k úhradě faktury. Zákazník pak jednoduše zaplatí kliknutím na odkaz, který obdržel mailem. Zkuste odeslat jeden platební předpis sami sobě a uvidíte, jak jednoduše to funguje. Zde je ukázka platebního předpisu.

Platební odkaz Pays

Platební odkaz je zřejmě nejpohodlnější způsob, jak zajistit příjem plateb přes internet. Jde o statický odkaz, do kterého lze vložit vlastní text, a který jen vložíte na webovou stránku. Ukázku najdete například na webu Mistrovství světa v para hokeji, kde můžete podpořit naše hokejisty a platební odkaz otestovat.

Internetová pokladna Pays

Internetová pokladna Pays Internetová pokladna Pays je velmi oblíbený nástroj pro vygenerování sady několika různých plateb pro Vaše webové stránky. V rámci administračního rozhraní nadefinujete několik položek s cenami a Pays vygeneruje automaticky kód, který vložíte do svých webových stránek. Vaši zákazníci si pak přímo na Vašem webu vyberou položky k úhradě, jejich množství a zaplatí kliknutím na platební tlačítko. Internetovou pokladnu Pays využijete také pro prodej zboží na Facebooku. Při editaci produktu ve Vašem Facebook obchodě vložíte platební odkaz jednoduše do položky "URL pokladny". Zde můžete vidět reálný příklad propojení Facebooku a platební brány Pays.

Platební modul pro Váš eshop poskytneme zdarma

Snažíme se, aby bylo připojení platební brány Pays na Váš eshop nebo web co nejjednodušší, a proto pracujeme na vytvoření platebních modulů pro nejpoužívanější eshopy. Hotové a otestované moduly můžete stáhnout na stránce Informace pro vývojáře a zajistíte si tak napojení platební brány na svůj eshop v řádech minut. Chcete-li, můžete se nezávazně zaregistrovat a my vám zašleme informace potřebné k připojení vašeho eshopu.

Obchodníci a poskytovatelé služeb se často ptají

Proč si mám vybrat platební bránu Pays?

Platební brána Pays je v prvé řadě naprosto spolehlivá. O každé transakci je automaticky ihned informován obchodník i zákazník. Toto považujeme za standard, který by měly poskytovat asi všechny platební brány, které jsou na trhu k dispozici. My v Pays se však snažíme přistupovat k našim zákazníkům individuálně a velmi často řešíme speciální požadavky, poskytujeme výhodnější obchodní podmínky než konkurence a hlavně umíme mnohem více než pouhou "platbu přes internet". O našich nadstandardních a zajímavých službách se dozvíte více na stránce Platební brány - zajímavé funkce. Většina našich uživatelů také oceňuje naše volitelné služby, které výrazně zvyšují úspěšnost plateb.

V čem konkrétně je Pays lepší než konkurence?

Platební brána - Rychlá aktivace Výhod proti naší konkurenci, ke které patří Payu nebo GoPay, nabízíme hned několik. Hlavní výhodou jsou prokazatelně lepší podmínky pro obchodníky, nižší poplatky a nulový měsíční paušál. Zároveň se nám podařilo zjednodušit celý proces aktivace platební brány, který jsme zkrátili na dva pracovní dny. Nabízíme také funkce, které konkurence vůbec nezná. Konkurenčním výhodám Pays se věnujeme na stránce Platební brána - proč Pays?.

Je platba prostřednictvím platební brány Pays bezpečná? Jak jsou ochráněny mé peníze?

Společnost pays.cz s.r.o. je registrována u České národní banky jako "Poskytovatel platebních služeb malého rozsahu" a podléhá plnému dohledu ČNB. Splňujeme všechny nezbytné požadavky a licenční kritéria k tomu, abychom mohli poskytovat platební služby. Zabezpečení internetové komunikace je na nejvyšší možné úrovni. Navíc důvěrná platební data jako jsou hesla nebo čísla platebních karet v našem systému nikdy neukládáme. Můžete nám důvěřovat. Dlouhodobě nám věří a spoléhají na nás firmy, které určitě znáte.

Je nasazení platební brány Pays složité?

Jednoduché nasazení na eshop, web, prestashop, wix Pays Vám nabízí několik jednoduchých možností jak přijímat platby online. V podstatě nemusíte mít ani eshop, postačí jednoduché webové stránky. V případě, že používáte některé obvyklé řešení pro eshop (například Shoptet, PrestaShop nebo Woocommerce), pak stačí jednoduše doinstalovat platební modul nebo doplněk Pays. Mnoho dalších, známých systémů platební bránu Pays přímo podporuje a lze ji jen jednoduše aktivovat. Jedná se o systémy prodejní, rezervační, nástroje pro tvorbu webových stránek a další. Jako příklad můžeme jmenovat Shoptet, Wix, Zakaznik.cz, Webmeeting, Reservanto, Reservo Eats, FAPI, SimpleShop, Streamio a mnoho dalších.

Proč je využití platební brány Pays výhodnější, než když si samostatně napojím platební služby jednotlivých bank, mobilních operátorů a dalších poskytovatelů?

Všechny platební metody Pays umožňuje jednoduchou implementaci více platebních metod najednou bez nutnosti uzavírání více smluv a řešení více technických připojení k jednotlivým platebním metodám. Díky našemu postavení registrovaného subjektu platebních služeb a celkovému objemu transakcí jsme navíc schopni pro své klienty získat také výhodnější cenové podmínky. Ukazuje se také, že napojení na platební brány bank jako jsou Fio, ČSOB, KB nebo připojení na platební bránu GP Webpay je prostřednictvím Pays výrazně jednodušší a přináší mnoho výhod. Například snadné exporty do účetnictví a samozřejmě všechny naše volitelné služby u plateb.

Mohu prodávat přes internet, když nemám žádný eshop?

Ano, je to možné. Poskytneme Vám jednoduchý eshop Zakaznik.cz, který jsme vytvořili my. Na ukázku tohoto prodejního systému se můžete podívat tady: ukazkovy-eshop-geo.zakaznik.cz

Kdy dostanu své peníze?

Platby, které Vaši klienti zaplatí na Váš účet v Pays si můžete okamžitě převést na svůj běžný bankovní účet. K samotnému převodu dojde nejpozději následující pracovní den.

Jak dostanu informace o platbách do svého účetnictví?

Platební brána Pays generuje reporty ve standardních formátech používaných bankami, které je možno přímo načíst do běžných účetních systémů jako je Karat, Pohoda nebo Money.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Zeptejte se nás