FAPI a platební brána Pays

FAPI – online prodejní systém

FAPI s online platbami zákazníků

FAPI je prodejní nástroj, který je určen zejména pro prodej online produktů, jako jsou webináře, výukové kurzy, instruktážní videa, e-booky a další. Poradí si i s prodejem fyzických produktů. Principem FAPI je automatizace a optimalizace prodejního procesu. FAPI lze chápat i jako online prodejní automat.

Jak FAPI pracuje?

Systém funguje v první fázi jako prodejní formulář na vašem webu (lze jej umístit na libovolné stránky), který váš zákazník vyplní a vybere požadovaný produkt. Poté vygeneruje objednávku, následuje vytvoření faktury a možnost online platby. Celý proces funguje online a systém vše hlídá a přehledně eviduje.

FAPI - prodejní automat

Součástí systému je dashboard s názvem „Nástěnka“, který zobrazuje sumární údaje o vašich prodejích na časové ose. Dashboard je velmi jednoduchý a přehledný.

FAPI hlídá splatnosti vydaných faktur, eviduje a páruje příchozí platby, eviduje klienty a při pozdních platbách umí rozeslat upomínky. Aplikace je kompletně konfigurovatelná, takže vyhoví prodeji libovolného online produktu. K dispozici jsou i exporty do účetnictví.

Komu je prodejní systém FAPI určen?

Online webinář - platby Prodejní systém FAPI je určen pro menší firmy a živnostníky, kteří chtějí kompletně vyřešit prodej svých online produktů a vše spravovat na jednom místě a nemají k dispozici vlastní programátory. I málo zkušený uživatel totiž snadno zvládne implementaci prodejního formuláře do svých webových stránek, protože stačí vložit jednoduchý skript, který FAPI vygeneruje.

Propojení platební brány Pays a FAPI

Propojení je vyřešeno velmi jednoduše, poloautomaticky a umožní přijímat první platby od zákazníků v řádu několika minut. Jsou dvě cesty, jak Pays a FAPI vzájemně propojit.

Ihned po propojení budete mít online platby ve FAPI 100% funkční. Aktivaci platební brány Pays můžete tedy provést přímo z FAPI nebo registrací zde.

Chcete prodávat efektivně online?

Napište nám, vyřešíme to.