Platební brána - proč Pays?

Výhody proti konkurenci

Platební brána Pays

Pays je jednoduchým, spolehlivým a bezpečným řešením internetových plateb pro firmy i jednotlivce. Platební brána Pays je lepší než konkurenční brány z pěti hlavních důvodů.

Proč jsme levnější než jiné platební brány?

Platební brána bez paušálu Skutečnou cenu platební brány poznáte vždy až v reálném provozu na svém eshopu. Její cena není pouhým součtem měsíčních a transakčních poplatků. Platební brána, která nemotivuje zákazníky dokončit platbu a neposkytuje potřebné funkce je ve výsledku mnohem dražší než jiné, chytřejší řešení. Řekněte sami. Co zvyšuje cenu platební brány víc? Vyšší poplatek za transakci o 0,3% nebo deset nedokončeným plateb vašich zákazníků?

  1. Jsme levní, protože nerozhazujeme peníze z poplatků obchodníků za drahé reklamní kampaně.
  2. Jsme levní, protože máme vlastní technické řešení a nemusíme platit cizí IT firmy a desítky jiných lidí.
  3. Máme vyšší procento úspěšných plateb, protože správně komunikujeme se zákazníky a umožňujeme opakování platby.
  4. Máme vyšší procento dokončených plateb, protože umožňujeme obchodníkům vygenerovat platební předpis z nedokončené platby a poskytujeme několik užitečných - volitelných služeb.

Nejlepší platební brána

Ve firmě pays.cz pracujeme každý den na tom, abychom byli našimi uživateli vnímáni jako nejlepší platební brána v ČR. Máme k tomu dobré důvody, protože sami provozujeme několik projektů, pro které jsme dříve marně hledali kvalitní platební řešení. Chtěli jsme toho tolik, že nám nebyl schopen nikdo vyhovět, a proto jsme nakonec zrealizovali Pays. Přitom si nemyslíme, že jsme chtěli nemožné!

Rychlá technická podpora platební brány Je přece normální, že si obchodník může sám definovat, jakým způsobem a jazykem komunikuje platební brána s jeho zákazníkem. Je také normální, že si obchodník může sám nadefinovat vzhled platební brány, aby ladil s designem obchodu. Také považujeme za normální, že platební brána informuje obchodníka o platbách, které nebyly dokončeny, pokud si to přeje. Za standard považujeme podporu dalších měn, podporu několika eshopů v rámci jednoho účtu v Pays, možnost vrácení platby zákazníkovi, automatické generování dokladů nebo faktur pro zákazníky, kteří zaplatili a exporty výpisů do různých účetních systémů. Používáte-li účetní systém, který neznáme, tak Vám prostě export doprogramujeme. Chcete-li, aby mohl zákazník při platbě zadat dodatečné údaje nebo třeba číslo slevového voucheru, tak to také umíme...

Komunikujeme s Vámi rychle a problémy řešíme ihned. Vyzkoušejte si rychlost naší reakce a porovnejte s rychlostí konkurence.

Platby kartou u nás vítězí

Platební brána Pays poskytuje provozovatelům eshopů veškeré platební metody, které běžně používají zákazníci po celém světě. Z našich statistik, které sestavujeme pravidelně z desítek tisíc plateb měsíčně vyplývá, že dlouhodobě roste obliba online platby kartou. Přibližně 85% současných zákazníků, kteří použijí platební bránu Pays, využije při svém nákupu platbu kartou.

Platební brána pro Váš e-shop

Ostatní používají platbu bankovním převodem a PayPal. Plateb prostřednictvím SMS je v celkovém objemu minimum, ale existují uživatelé, u kterých je procento mobilních plateb významné. K masivnímu využívání platebních karet přispívá fakt, že této platební metodě důvěřuje stále větší množství zákazníků, kteří pro platby používají karty podporující zabezpečení 3D secure (Platba musí být potvrzena kódem, který je zaslán formou SMS majiteli karty.) Platby kartou více popisujeme na stránce Platební metody.

Platební brána pro eshop

Platební bránu je obvykle potřeba napojit na eshop nebo jiný prodejní systém. Existují stovky různých eshopových řešení a ne všechny umějí spolupracovat s platební bránou Pays. V takovém případě nás prosím kontaktujte prostřednictvím formuláře dole a my s tvůrcem vašeho eshopu propojení doprogramujeme. Jste-li velmi zkušený obchodník, tak určitě oceníte důležitou konkurenční výhodu platební brány Pays.

Vyzkoušejte Pays

Hledáte-li kvalitní platební bránu, přejděte na Pays. Zde se můžete zaregistrovat

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Zeptejte se nás