GP webpay - jednoduché připojení

GP webpay

GP webpay je známé a často používané internetové platební řešení provozované firmou Global Payments Europe, s.r.o. Tuto platební bránu nabízí několik bank pod svou vlastní hlavičkou. V principu se ale vždy jedná o stejné řešení GP webpay.

Pokud tedy zvolíte nebo již provozujete platební bránu od České spořitelny, KB SmartPay od Komerční banky, REVO od Raiffeisen bank, řešení Unicredit bank nebo jinou službu, vždy se musíte připojit na službu GP webpay.

Snadné připojení GP webpay - Pays Direct

Naše služba Pays Direct Vás zbaví všech starostí s připojením na platební bránu GP webpay. Zprovoznění garantujeme do pěti pracovních dnů. Pays Vám v tomto případě neúčtuje žádné poplatky za transakce, protože ty platíte své bance. Tržby inkasujete na svůj vlastní bankovní účet každý pracovní den sumárně a vše se řídí podmínkami a smlouvou, kterou jste podepsali se svou bankou.

Jaká je tedy role Pays při spojení s GP webpay?

Pays Direct výrazně zjednodušuje samotné připojení na GP webpay a výrazně zjednodušuje provoz této platební brány. Všechny příchozí transakce vidíte v administraci Pays přehledně a jednotlivě spárované dle svých objednávek. Kdykoliv můžete snadno provést vratku. Pays automaticky posílá notifikace o jednotlivých platbách do vašeho systému a není třeba složitě rozklíčovávat sumáře denních tržeb, které mnohdy nesouhlasí. Pays dále automaticky generuje měsíční bankovní výpisy pro snadný import do Vašeho účetního systému. V případě potřeby může Pays automaticky evidovat tržbu do EET...

Jednoduše řečeno. S Pays je připojení na GP webpay hračka a zcela eliminuje starosti a Vaše náklady na provoz platebního řašení GP webpay, protože připojení na naše API je velmi jednoduché a provedete jej pouze jednou. Připojení přes Pays Vám navíc přináší veškeré naše výhody (platební předpisy, opakované platby, platby na facebooku, spolehlivé notifikace, generování faktur, voucherů a certifikátů... atd.). V případě, že se v budoucnu třeba rozhodnete změnit banku, nemusíte na Vaší platební bráně měnit už nic. Zároveň za Vás vyřešíme veškerou komunikaci s IT pracovníky Global Payments, tak abyste se mohli plně věnovat svému obchodu a nemuseli řešit technické detaily provozu platební brány.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?

Zeptejte se nás