Platební brána bez paušálu

Platební brána bez paušálních poplatků

Platební brána Pays je jedinou platební bránou v ČR, která žádnému svému uživateli neúčtuje paušální poplatek. Tato výhoda není ničím podmíněna. Kromě toho, že Pays neúčtuje žádný paušál, tak nezná ani žádné sankce za nízký obrat nebo jiné nesmyslné poplatky. V případě, že obchodník neobdrží v daném měsíci prostřednictvím Pays žádnou platbu od zákazníka, jsou jeho měsíční náklady na provoz platební brány nulové.

Poplatky výhradně za transakce

Platební brána bez paušálu

Všechny poplatky platební brány Pays jsou výhradně transakční a z tohoto důvodu neposílá Pays svým uživatelům ani žádné faktury. Odměna za provoz platební brány je již obsažena v transakční poplatcích za jednotlivé příchozí platby a případně za některé nadstandardní služby (například generování dokladů, voucherů a SMS notifikace). Služby platební brány spadají do kategorie finančních služeb v sazbě 0% DPH stejně jako bankovní poplatky. Ani banky neposílají svým zákazníkům měsíční faktury na účtované poplatky. V účetnictví obchodíka, který je připojen na Pays, se proto tyto náklady účtují identicky jako bankovní poplatky a účetním dokladem je výpis z účtu, který platební brána automaticky generuje každý kalendářní měsíc všem svým uživatelům - obchodníkům.

Výhody platební brány bez paušálu

Jednoduchý systém vyúčtování transakčních poplatků Pays přináší tedy obchodníkům jednak úsporu, ale zároveň i zjednodušení účetní administrativy spojené s platební bránou. Není třeba složitě rozklíčovávat žádnou provizní fakturu a náklad lze zaúčtovat jednou účetní položkou za měsíc. Měsíční tržby lze do účetnictví zaúčtovat buď sumárně nebo dle jednotlivých transakcí z měsíčního výpisu ve standardních formátech XLS, CSV nebo GPC.

Chcete-li vyzkoušet všechny výhody platební brány Pays, můžete se zaregistrovat. Registrace vás k ničemu nezavazuje.

Máte dotaz k cenám Pays?

Zeptejte se nás