Partneři platební brány Pays

Partneři platební brány Pays

Platební brána Pays primárně zajišťuje spolehlivé internetové platby koncových zákazníků pro své klienty - obchodníky. Z tohoto důvodu spolupracujeme se dvěma základními typy partnerů. Na jedné straně se jedná o poskytovatele e-commerce systémů. Mezi ně patří poskytovatelé eshopů, CMS řešení, rezervačních systémů a dalších webových nástrojů, které využívají obchodníci. Na druhé straně spolupracujeme s bankami a acquirery, kteří zajišťují akceptaci (příjem) plateb platebními kartami, kterými platí své nákupy koncoví zákazníci.

Premium partneři platební brány Pays

Premium partneři Pays jsou firmy, za které dáme ruku do ohně. Premium partneři poskytují prodejní systémy, eshopy a rezervační systémy, které jsou přímo napojeny na platební bránu Pays. Spuštění plateb v těchto systémech je obvykle otázkou několika málo minut.

Výběr premium partnerů je dlouhodobou záležitostí, kdy provádíme testování aplikace partnera a vyhodnocujeme několik parametrů. Upřednostňujeme české firmy s unikátním řešením, s vysokou přidanou hodnotou pro uživatele a za rozumnou cenu. Hodnotíme vždy technickou vyspělost systému partnera a také úroveň jeho technické podpory pro uživatele. Abychom poskytli obchodníkům a poskytovatelům služeb nejlepší platební řešení, vymysleli jsme a naprogramovali s premium partnery automatickou aktivaci platební brány na jedno kliknutí přímo v systému partnera.

Shoptet

Shoptet - e-shop platforma s mnoha funkcemi Jeden z největších a nejúspěšnějších poskytovatelů e-shop řešení v ČR. Platební brána Pays je zde řešena formou doplňku, který lze snadno aktivovat. Eshop na Shoptetu je dobrou volbou pro začínající i velmi zkušené internetové obchodníky.

smsticket

smsticket - předprodej a prodej vstupenek Spolehlivý portál pro předprodej a prodej vstupenek smsticket je již zavedeným ticketingovým řešením, které je na trhu mnoho let. smsticket řeší pro tisíce pořadatelů všech typů akcí (kulturních, sportovních, společenských) prodej vstupenek přes internet nebo na fyzických prodejních místech.

Parkum

Parkum - online platby za parkování Parkum je řešení, díky kterému mohou řidiči zcela jednoduše online zaplatit za parkování. Žádné složité hledání parkovacích automatů a lístků. Vše můžete jednoduše vyřešit na svém telefonu. Parkum je vhodné jak pro uzavřená, tak otevřená parkoviště obcí, měst i soukromých provozovatelů parkovišť.

Zakaznik.cz

Zákazník.cz - velmi jednoduchý e-shop Mimořádně jednoduchý eshop, který je vyladěn pro rychlý prodej produktů přes internet a spolehlivě funguje na všech zařízeních včetně mobilních telefonů. Je velmi dobře optimalizován pro účinný prodej malého množství produktů.

FAPI

FAPI - prodejní systém / prodejní automat FAPI promění váš web v prodejní automat. Zajistí za vás všechny rutinní činnosti spojené s prodejem - od přijetí objednávky, zpracování platby, vystavení faktury až po doručení zakoupeného produktu. Ideální řešení pro prodej info-produktů, vzdělávání, služeb, ale i fyzických produktů.

Simpleshop

Simpleshop - chytrý prodejní formulář SimpleShop je specialistou pro prodej online produktů nejen na vlastních webových stránkách. Simpleshop nově nabízí i jednoduché napojení na platební bránu Pays. Systém poskytuje prodejní formuláře pro prodej e-booků, videí, kurzů a členství.

FastCentrik

FastCentrik - E-shop pro každého FastCentrik patří díky dlouholetému a úspěšnému působení na trhu mezi přední poskytovatele e-shopů. Jedná se o tzv. krabicové řešení pro každého, kdo se chce na internetu věnovat online prodeji zboží a hledá komplexní řešení.

Mozello

Mozello - jednoduchý, levný a rychlý nástroj na tvorbu webu i e-shopu Nemáte dostatečné technické znalosti a hledáte opravdu jednoduché a funkční řešení pro tvorbu vašeho vlastního webu nebo e-shopu? Pak je tu Mozello. Jedná se o levné, a přesto kvalitní řešení, prostřednictvím kterého můžete vytvořit jednoduché moderní a responzivní stránky i e-shop s platební bránou Pays.

Retailys

Retailys - expanze vašeho eshopu do zahraničí Retailys je ecommerce omnichannel řešení, které umožňuje obchodníkům snadnou expanzi do zahraničí. V jedné administraci můžete mít neomezené množství českých i zahraničních e-shopů, které jsou navíc plně lokalizované, a také se snadno napojit na české i zahraniční marketplace (MALL, eBay, Amazon).

Reservanto

Reservanto - rezervační systém služeb Vyspělý a moderní systém pro rezervace služeb Reservanto je na trhu již 8 let a má velké množství uživatelů. Mezi základní vlastnosti patří možnost rezervačního formuláře na vlastním webu, přehledný design, SMS připomínky, možnost plateb přes platební bránu Pays. Výhodou je i propojení s pokladním systémem.

Reservo Eats

Reservo Eats - objednávky jídel a rozvozu Propracovaný a spolehlivý systém pro online objednávky jídel a rozvoz Reservo Eats obsloužil již desítky tisíc zákazníků. V mnoha restauracích se již stal dokonalým pomocníkem při organizaci a celkovém řízení procesů rozvozů jídel. Od získání objednávky na webu restaurace až po expedici a dopravu k zákazníkovi.

Trevlix

Trevlix - rezervační systém ubytování Jednoduchý a přehledný systém pro rezervace ubytování Trevlix poskytuje svým uživatelům z řad majitelů hotelů, chat, penziónů a apartmánu velmi dobré a cenově výhodné řešení. Trevlix podporuje příjem rezervací i platby záloh za rezervace na vlastních webových stránkách poskytovatele ubytování.

Rezeo

Rezeo - rezervační systém pro menší poskytovatele ubytování Jednoduchý rezervační systém pro menší poskytovatele ubytování Rezeo je praktický rezervační systém, který je určen poskytovatelům ubytování jako jsou chaty, chalupy, apartmány, rodinné domy nebo ubytování typu glamping. Systém se umí propojit s kalendáři i jiných ubytovacích portálů.

Streamio

Streamio - živé vysílání a prodej videa Platforma pro realizaci a následný prodej živých streamů a dalšího videoobsahu Streamio nabízí prémiovou vysílací kvalitu a mnoho dalších užitečných funkcí. Tým Streamia pro vás kompletně zajistí audiovizuální produkci živých streamů a jiného videoobsahu.


Poskytovatelé e-commerce systémů, které doporučuje Pays

Weby24

Weby24 E-shopy od Weby24 jsou ideální pro růst a expanzi do zahraničí. Platforma umožňuje provoz více e-shopů napojených na jednu administraci, která je vyladěná pro efektivní práci. Designy jsou přizpůsobitelné a vždy responzivní. Samozřejmostí je napojení na dodavatele zboží a účetní systémy.

IMPnet CMS

IMPnet CMS řešení pro weby i e-shopy, s možností propojení na platební bránu Pays. Tým markeťáků, grafiků a programátorů z firmy IMP net s.r.o. pro vás udělá vše od webu, až po online i offline propagaci. V IMPnet jsou specialisté na tvorbu webů a e-shopů, SEO, PPC, linkbuilding a řadu dalších služeb.

nody

nody Nody je komplexní řešení pro vytvoření a správu Vašeho e-shopu. Systém již v základu obsahuje evidenci objednávek, faktur, dodacích listů, zálohových faktur, zákazníků. Připravena je responzivita, napojení na dopravce, platební brány, srovnávače, sociální sítě, SMS notifikace a mnoho dalších modulů, které zjednoduší chod Vašeho malého, ale i velkého e-shopu. Navíc není nutné za ně nic připlácet.

Rezervační systémy, které doporučuje Pays

Rezervuj.com

Rezervuj.com Rezervační systém Rezervuj.com je webové řešení, jehož primárním účelem jsou evidence rezervací a dostupnosti vámi spravovaných položek v konkrétních časových úsecích a to včetně přehledu stavu pokladny. Napojení na platební bránu Pays je samozřejmostí.

Better Hotel

Better Hotel Hotelový systém Better Hotel obsahuje vše, co je potřeba k vedení recepce a efektivnímu řízení Vašich ubytovacích kapacit. Systém spolehlivě spolupracuje s platební bránou Pays. Chcete svůj hotel řídit snadno a efektivně? Systém Better Hotel obsahuje vše, co je k tomu potřeba.

AGNIS

Agnis Hotelový software a pokladní systémy firmy Agnis lze napojit na platební bránu Pays a vyřešit tak online platby v nejvyšší kvalitě a komfortu pro zákazníky. Pohodlná rezervace prostřednictvím webových stránek v závislosti na aktuální obsazenosti hotelu. Dále je možné zvolit napojení na rezervační portály.

Poskytovatelé systémů pro skupinovou komunikaci

WebMeeting

WebMeeting WebMeeting je jediným nástrojem pro skupinovou online video komunikaci vyvinutým v České republice. Hodí se pro komunikaci pracovních týmů, výuku ve školách a pořádání online školení. Webmeeting je napojen na platební bránu Pays a umožní vám pořádat placené přednášky, školení a webináře.

Univerzální e-commerce platformy

Prestashop, Woocommerce, Wix, Facebook, Magento a další...

e-commerce platformy Známé e-commerce platformy, které velmi často využívají provozovatelé českých a slovenských eshopů podporujeme formou modulů, které lze do těchto systémů velmi snadno nainstalovat. Všechny dostupné moduly stáhnete na stránce pro vývojáře.

Acquireři, poskytující akceptaci platebních karet

Pro fungování karetních plateb je vždy nezbytná smlouva s acquirerem, který vlastní akceptaci provádí. Platební brána Pays doporučuje tyto společnosti, se kterými dlouhodobě spolupracujeme..

Global Payments Europe

Global Payments


EVO Payments International

EVO Payments


Worldline

Wordline


Hledáte-li kvalitní platební bránu, je vám Pays k dispozici. Zde se můžete zaregistrovat případně se podívejte na naši nabídku pro obchodníky.

Chcete připojit vlastní systém na Pays?

Kontaktujte nás