WebMeeting a platební brána Pays

WebMeeting - český nástroj pro skupinovou komunikaci

Skupinová online komunikace

WebMeeting je českým komunikačním nástrojem, který lze použít pro skupinové porady, výuku na dálku, pořádání placených online přednášek, školení a webinářů. WebMeeting je vhodný pro malé i velké týmy a kromě samotné videokonference poskytuje celou řadu dalších služeb, které lze využít například při výuce na dálku.

Základní vlastnosti systému

Webmeeting Systém je funkční bez potřeby instalace jakékoliv aplikace a k jeho použití je třeba pouze počítač s kamerou a nainstalovaný internetový prohlížeč. Uživatelé se nemusí nikde registrovat. Pro přihlášení je třeba pouze pozvánka s odkazem, kterou rozesílá moderátor, případně učitel nebo přednášející.

Funkce pro výuku, přednášky a online školení

Kromě základní funkce skupinového videohovoru nabízí Webmeeting další důležité funkce. Velmi se hodí sdílení obrazovky nebo nahrání libovolného dokumentu ve vhodném formátu a následně možnost do dokumentu ukazovat, aby bylo posluchačům jasné, o čem konkrétně v dané chvíli mluvíte. Kromě toho Webmeeting nabízí live chat, skupinově sdílené poznámky, online hlasování či nahrávání meetingu pro pozdější využití.

Placené online přednášky a školení

Webová aplikace WebMeeting je napojena na platební bránu Pays, což přináší velmi důležitou funkcionalitu pro školitele, přednášející a další profese, které předávají informace jiným lidem za úplatu. Zákazníci (posluchači, klienti) obdrží mailem pozvánku, která je platná až po úhradě vstupného prostřednictvím platební brány Pays. Napojení na platební bránu lze nastavit přímo v aplikaci Webmeeting v nastavení. Pro možnost pořádání placených online přednášek, školení a webinářů je nejprve třeba se zaregistrovat a vytvořit účet v platební bráně.

Chcete pořádat placené online přednášky?

Napište nám