Trevlix a platební brána Pays

Trevlix – online rezervace ubytování

Rezervace ubytování s online platbami zákazníků

Trevlix je osvědčený systém pro rezervace vašeho ubytování. Za dobu svého fungování získal mnoho uživatelů z řad hotelů a penziónů. Má několik předností, které rozhodly o tom, že jsme tento rezervační systém zařadili mezi premium partnery platební brány Pays a rádi jej doporučujeme našim uživatelům. Systém je automaticky propojen s platební bránou a umožňuje tedy okamžitý příjem záloh od zákazníků.

Rezervace ubytování a platby Trevlix je cenově výhodný, protože je účtován dle vaší reálné ubytovací kapacity. Neplatíte vysoký měsíční paušál, máte-li k pronájmu pouze dva malé apartmány. Trevlix je velmi přehledný a poskytuje jasný a srozumitelný náhled formou „plachty ubytování“.

Jednoduché a přehledné rezervace pokojů

K dalším výhodám patří uživatelsky přívětivý rezervační formulář, který poskytovatelé ubytování snadno umístí na své vlastní webové stránky. Díky tomu dochází k rezervacím přímo na stránkách ubytovatele a zákazníci neodcházejí platit na weby zprostředkovatelů ubytování a různých ubytovacích katalogů.

Trevlix a platební brána

Výhody pro uživatele systému Trevlix při spojení s Pays

Uživatelé Trevlixu mohou začít používat platební bránu Pays ihned. Zároveň jsou zvýhodněni prioritním aktivačním procesem, nižším aktivačním poplatkem a nižšími transakčními poplatky. Výhody máme připraveny i pro zájemce o rezervační systém ubytování, kteří zatím nepožívají Trevlix nebo používají jiné systémy. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu trevlix@pays.cz

Propojení Platební brány a rezervačního systému

Propojení rezervačního systému s platební bránou Pays je mimořádně jednoduché. Přímo v Trevlixu v menu klikněte na tlačítko „Nastavení“. Stránku posuňte přibližně do poloviny a naleznete sekci „Platební brána – Zálohy za ubytování“. Potom klikněte na tlačítko „Založit účet platební brány Pays a nastavit vše automaticky“. Po doplnění firemních údajů jsou systémy propojeny.

Chcete-li vidět, jak v praxi funguje propojení rezervačního systému Trevlix a platební brány Pays, pak se podívejte na web JakoDoma.at. Můžete si zde rezervovat a objednat ubytování v centru Brna.

Ihned po propojení budete mít online platby v Trevlixu funkční. Aktivaci platební brány Pays můžete tedy provést přímo z Trevlixu nebo registrací zde.

Inkasujete platby za rezervace?

Pokud ne, napište nám.