FastCentrik a platební brána Pays

FastCentrik – e-shop pro každého

FastCentrik je modulové e-shopové řešení od ostravské společnosti NetDirect, která se dlouhodobě zabývá jak online marketingem, tak tvorbou e-shopů a dalších webových projektů. FastCentrik vydal již třetí generaci e-shopu. Vzhledem k dlouholetému a úspěšnému působení na trhu patří mezi přední poskytovatele na českém trhu, který obsluhuje tisíce úspěšných e-shopů.   

FastCentrik nabízí pokročilé funkce, které zvládne každý

Každý uživatel si může vybrat z 18 připravených šablon a ti náročnější si mohou nechat udělat grafické úpravy na míru. Kromě možnosti pokročilého nastavení produktů a importů nebo exportů dat, se obchodníci mohou těšit na snadnou práci s objednávkami, nastavením dopravy i platby. Kompletní manuál obchodu pak najdete na této stránce.

Doplňky

Marketing a linkbuilding

FastCentrik - e-shop pro každého Obchodníci mají k dispozici snadnou SEO editaci titulků, popisků, článků atp. Další výhodou je registrace do katalogů a porovnávačů zboží, která okamžitě pomáhá s viditelností e-shopu, například Heureka.cz, Zboží.cz, Glami.cz atp.

Emailing

Mezi další zajímavé doplňky patří sekce emailingu, kde si můžete budovat databázi kontaktů pro newsletter, rozesílat emaily, ukládat šablony, nastavit pop-up okna atp. FastCentrik nabízí napojení na populární službu MailChimp i Ecomail.cz.

Sociální sítě a propojení s aplikacemi třetích stran

E-shop můžete snadno propojit se svým Facebook profilem a snadno přidávat například užitečná YouTube videa jak k popiskům produktů, tak i přímo do článků. FastCentrik nabízí propojení s více než 25 různými aplikacemi třetích stran pro měření pozic na webu, statistiky návštěvnosti i konverzí, affiliate marketing, chat atp.

Napojení na ekonomické systémy

FastCentrik usiluje o poskytování všech možných služeb na jednom místě, a to samé platí i pro ekonomické systémy, které pomáhají se správou kompletního účetnictví. Obchodníci se tak mohou snadno napojit na Solitea (Altea) Vario, Money S3, Pohoda a další. Samozřejmostí je EET a zpracování dat v souladu s GDPR.

Rychlá a efektivní zákaznická podpora

FastCentrik má kvalitní helpdesk, který je obchodníkům k dispozici 24/7 a vyznačuje se velkou rychlostí odezvy i snahou o okamžité vyřešení problému.

Aktivace platební brány Pays ve FastCentriku

FastCentrik nastavení Pays Pro propojení je tedy zapotřebí mít aktivovaný účet u Pays, z jehož administrativního rozhraní budete potřebovat údaje pro jednoduché propojení Vašeho obchodu s platební bránou Pays. Přihlaste se do administrace Pays.cz a klikněte na Nastavení v pravém horním rohu. Na stránce pak najdete následující údaje, které budete potřebovat:

Ve FastCentriku následně po přihlášení v levém panelu vyberte Nastavení katalogu a v sekci Nastavení nástrojů pak klikněte na Aplikace 3. stran, kde si vyberete Pays ze seznamu platebních bran. Objeví se kolonky k vyplnění (Merchant ID, Shop ID a Heslo pro API). Tyto údaje zkopírujete z Pays.

Pro dokončení propojení pak následně emailem kontaktujte naší zákaznickou podporu, která nastaví komunikační adresy a propojení tím bude ihned aktivní. Více informací ohledně nastavení Pays ve FastCentriku najdete i v jejich podrobném manuálu.

FastCentrik Ceník

Uživatelé mají k dispozici čtyři hlavní tarify. Platit lze měsíčné, jednou za rok nebo za dva roky:

Máte dotaz ohledně plateb ve FastCentriku?

Napište nám, pomůžeme Vám.