Nody a platební brána Pays

NODY – E-SHOP NA PÁR KLIKNUTÍ

Nody je e-shopová platforma, u které se při vytváření e-shopu obejdete bez znalosti programování. E-shop si lze prostřednictvím tohoto řešení založit na pár kliknutí. K úspěšnému nastavení pak poslouží i přehledný průvodce.

FUNKCE DOSTUPNÉ V ZÁKLADNÍM TARIFU (FREE A MINI)

Nody nabízí široké množství funkcí, které jsou již zahrnuty v základním tarifu. Obchodníci se tak nemusí obávat příplatků za doplňkové služby. Například připojení na platební bránu Pays je k dispozici v základním tarifu zdarma. Další zajímavou bezplatnou výhodou je multijazyčnost i multiměnovost a pro administraci e-shopu lze bezplatně nastavit hned několik uživatelů. K dispozici je v základní ceně i dvoufázové ověření, responzivní design, FAQ, formuláře i pravidelné zálohování dat.

FUNKCE ZA PŘÍPLATEK K ZÁKLADNÍM TARIFŮM

Za příplatek je pak k dispozici skladové hospodářství, zobrazování souvisejících nebo podobných produktů, hlídání produktů, minimální a maximální objednatelné zboží, naskladnění, SMS upozornění, vyskakovací okna, propojení s dopravci, slevové kódy, objemové i množstevní slevy, API napojení, Facebook API, Facebook widget, Instagram Widget, Smart emailing, Export a import zákazníků, blog atd.

NODY CENÍK

Nody si lze předplatit buď měsíčně nebo ročně. Za roční předplatné je sleva 15 %. Výhodou nody je, že si lze zvolit například základní tarif a k němu si pak pouze připlatit pár vybraných služeb nebo rovnou přejít k vyšším verzím, například MAXI, která zahrnuje veškeré příplatkové služby v ceně.

nody - eshop ZÁKLADNÍ TARIF

PREMIUM VERZE

Kompletní ceník včetně všech funkcí najdete přímo v ceníku nody.cz.

Nody tak není pouze e-shopové řešení, obsahuje i spoustu dalších funkcí, které pomůžou s úspěšným obchodováním – ať už se bavíme o fakturaci, skladovém hospodářství, cenových nabídkách, expedicích objednávek a spoustě dalších užitečných funkcí.

AKTIVACE PLATEBNÍ BRÁNY PAYS V NODY

Propojení s platební bránou Pays je jednoduché. Nejprve je však nutné provést Registraci v Pays. Jakmile budete mít platební účet na Pays aktivní (obvykle druhý den), v administraci nody si založíte novou platbu a jako způsob platby vyberete „Pays.cz“. Objeví se Vám nové položky, které je potřeba vyplnit:  

Tyto údaje najdete v administračním rozhraní Pays. Po přihlášení do administrace klikněte vpravo nahoře vedle vašeho jména na položku „Nastavení“. Hned nahoře na stránce najdete hodnoty Obchodník / Merchant ID, tak Obchod / Shop ID. Níže na stránce v sekci „Komunikační adresy“ pak najdete třetí položku Heslo pro API. Jakmile údaje v nody vyplníte, zákazník bude při dokončení objednávky automaticky přesměrován na platební bránu, kde si bude moci vybrat způsob platby (platba kartou, převodem, QR platba, případně další...).

Máte dotaz ohledně plateb v Nody?

Napište nám, pomůžeme Vám.