Streamio a platební brána Pays

Streamio – prodej živého streamu a videa

Jak vytvořit a prodávat vlastní videoobsah?

Streamio je platforma pro realizaci a následný prodej živých streamů a dalšího videoobsahu, který tvoříte. Platforma nabízí prémiovou vysílací kvalitu a mnoho užitečných funkcí jako aktivace videa přes vstupenku, live chat, záznamy, videoarchiv a kvalitní zákaznickou podporu. Jedná se o ideální řešení pro kohokoli, kdo chce přenést své placené představení, konferenci, přednášku nebo jakýkoli jiný prémiový videoobsah do online prostředí.

Online stream prodej vstupenek Streamio poskytuje, ve spolupráci s platební bránou Pays a ticketingovým portálem smsticket, komplexní zajištění prodeje a předprodeje vstupenek na vaše živé vysílání. Na Streamiu se k vašemu obsahu dostanou jen lidé, kteří zaplatili za přístup. Již žádné přeposílání odkazů jako u ostatních streamovacích služeb. Celý proces prodeje a aktivace je navíc plně automatizovaný a pro vás bezstarostný. Služba Streamio je propojena s volitelnou službou E-produkty Pays, která zajistí prodej kódů zákazníkům. Zákazník, který kód zakoupí, jej následně zadá v platformě Streamio a získá přístup k vašemu obsahu.

Streamio a platební brána

Tým Streamia nabízí také kompletní zajištění audiovizuální produkce živých streamů a jiného videoobsahu. Vaši akci natočí na několik kamer, v reálném čase ji sestříhají a distribuují přímo k online divákům. Navrhnou individuální řešení odpovídající vašemu rozpočtu a očekávání.

Výhody pro uživatele systému Streamio při spojení s Pays

Uživatelé Streamia mohou začít používat platební bránu Pays ihned. Zároveň jsou zvýhodněni prioritním aktivačním procesem, nižším aktivačním poplatkem a nižšími transakčními poplatky. V případě zájmu o vysílání vaší akce a zajištění předprodeje a prodeje vstupenek nás kontaktujte na emailu streamio@pays.cz. Aktivaci platební brány Pays můžete zahájit kliknutím na odkaz registrace

Už prodáváte svůj videoobsah?

Pokud ne, napište nám.