e-produkty Pays

E-produkty Pays - Prodej vstupenek, přístupových kódů, souborů, e-knih, videí...

E-produkty jsou užitečnou službou platební brány Pays, kterou byste u jiných platebních bran marně hledali. Jde o nadstandardní službu, která je určena pro přímý prodej číselných kódů, přístupových hesel, voucherů, e-knih, souborů, videosouborů, vstupenek a dalších podobných nehmotných elektronických produktů.

Takto zakoupené e-produkty mohou vaši zákazníci následně použít pro vstup do uzamčené sekce vašeho webu nebo jako heslo pro spuštění videa, případně ke stažení zamčeného obsahu, pro přihlášení do online kurzu nebo na přednášku, kterou pořádáte formou videokonference.

Široké použití služby E-produkty Pays

Použití služby e-produkty je velmi široké a v podstatě nemá žádné omezení. E-produktem nemusí být pouze číselný kód. Může se jednat třeba o elektronickou vstupenku nebo internetovou adresu pro stažení vašeho voucheru v určité hodnotě, vašeho dárkového poukazu nebo PDF s užitečnými informacemi. Soubory nebo dokumenty mohou být uloženy bezpečně na vašem serveru a pouze ten zákazník, který si zakoupí heslo nebo URL si je od vás stáhne.

Online přednáška prodej vstupenek Své e-produkty můžete prodávat snadno bez jakéhokoliv eshopu. Stačí vám k tomu pouze jednoduchá internetová stránka, na které svůj e-produkt představíte a zákazník jej může zakoupit kliknutím na odkaz, fotku nebo tlačítko.

Pěkným příkladem použití e-produktů je prodej dárkových poukazů vstupenkového portálu smsticket. Na jednoduchém prodejním řešení Zákazník.cz (pro uživatele Pays zdarma) je nabízen dárkový poukaz na nákup vstupenek. Dárkové poukazy (vouchery) zasílá po provedení platby přímo platební brána Pays, kde jsou vouchery uloženy formou e-produktů.

Jednoduché nastavení a rychlý prodej

Práce s e-produkty je v administraci platební brány jednoduchá. V horním menu naleznete položku E-produkty. Kliknutím se dostanete na stránku s přehledem dříve vložených e-produktů nebo zadáte svůj první. Samotný prodej lze aktivovat jedním ze dvou způsobů.

Jak probíhá prodej e-produktu a jaký je rozdíl mezi dvěma základními způsoby prodeje?

Přímý prodej samotného e-produktu, kdy nedodáváte zákazníkovi nic jiného, nastavíte tak, že vytvořený e-produkt přiřadíte k některému svému Platebnímu odkazu Pays. Tím se platební odkaz spojí s vašim e-produktem a je již na vás, kam platební odkaz umístíte. Můžete jej vložit na web, poslat e-mailem svým uživatelům nebo fanouškům, umístit na Instagram, facebook nebo kamkoliv jinam.

Každý zákazník, který klikne na váš platební odkaz a provede platbu, obdrží automaticky váš e-produkt v emailu, který automaticky odešle jako potvrzení platby platební brána Pays. Tímto způsobem lze prodávat e-produkt libovolně dlouho až do doby, kdy je zásoba vyčerpána. V rámci evidence e-produktů totiž nastavujete, kolik kódů, hesel nebo souborů má být celkem k dispozici.

e-produkt - slevový kupón Druhou možností, jak dodávat zákazníkům e-produkty, je navázání na libovolnou příchozí platební transakci v platební bráně, která splňuje určité podmínky. Tímto způsobem jsou obvykle zákazníkům dodávány vouchery, slevové kupóny na další nákup, dárkové poukazy a další formy odměn za realizovaný nákup.

Takto můžete například poskytnout všem zákazníkům, kteří na vašem e-shopu nakoupili za více než 5.000 Kč, slevový kupón v hodnotě 200 Kč na další nákup. E-produktem je pak tento slevový kupon a automaticky jej dostane každý, kdo splní danou podmínku.

Další možnosti využití e-produktů

Použití služby je velmi široké a vhodným nastavením lze e-produkty chytře kombinovat. Můžete například nastavit, že každý, kdo na vašem e-shopu utratí 2.000 – 4.000 Kč dostane automaticky jako bonus e-knihu s recepty nebo návody. Každý, kdo utratí 4.000 -10.000 Kč dostane sadu instruktážních videí a ti, kteří utratí ještě více, dostanou voucher na atraktivní službu nebo návštěvu partnerské restaurace.

Služba je poskytována zdarma všem obchodníkům, kteří používají platební bránu Pays. Chcete-li se na Pays zaregistrovat, můžete zde otevřít registrační formulář.

Chcete prodávat své e-produkty?

Napište nám, pomůžeme vám s realizací.