Zakaznik.cz a platební brána Pays

Zakaznik.cz – jednoduchý eshop pro každého

Jednoduchý e-shop do druhého dne

Existuje mnoho možností, jak vytvořit vlastní eshop. Některá řešení jsou dobrá, technicky propracovaná a nabízejí velmi mnoho různých funkcí. Například Shoptet. Existuje také mnoho různých eshop platforem, které lze nainstalovat na vlastní server a provozovat poměrně levně. Například Prestashop nebo WooCommerce. Při použití těchto systémů obvykle potřebujete programátora, který pro vás eshop vytvoří, nastaví a trvale se o něj stará. Je ale vůbec nutné používat velký a složitý eshop?

Jednoduchý eshop Zakaznik.cz Zmíněná řešení jsou totiž poměrně složitá a nezkušený uživatel se může snadno ztratit v komplikovaném nastavení všech funkcí eshopu a to i v případě, že složité funkce vůbec nepotřebuje. Chcete-li prodávat jen několik málo produktů, naprosto stačí jednoduché řešení, kterým je eshop Zakaznik.cz.

Nekompromisní zjednodušení eshopu

Zakaznik.cz funguje jinak. Nemusíte nastavovat vůbec nic. Jedná se o jednoduchý eshop, který lze zprovoznit do druhého dne. Ne každý je odborníkem na počítače a umí konfigurovat prodejní systémy, pracovat s grafickým editorem a podobně. Eshop Zakaznik.cz je určen těm, kteří nechtějí nastavováním eshopu ztrácet čas a chtějí jen jednoduše a rychle prodávat své produkty.

Je však třeba rovnou říct, že pokud potřebujete prodávat stovky produktů, které jsou rozděleny v desítkách kategorii, tak potom pro vás Zakaznik.cz opravdu není.

Pro online prodej výrobků, zboží nebo potravin, kdy sortiment nepřekročí 10 položek, je však Zakaznik.cz dokonale jednoduchým řešením. Do systému se stačí zaregistrovat na hlavní stránce webu a obratem obdržíte další instrukce mailem. Konfiguraci eshopu provádí provozovatelé systému a vy pouze dodáte fotografie produktů, popisky a ceny.

Prodávejte už zítra

Jednoduchý eshop + platební brána Vaši zákazníci mohou již zítra nakupovat a platit všemi platebními metodami, včetně platebních karet na vašem vlastním eshopu. Jednoduchost řešení můžete posoudit na ukázkovém eshopu, kde si lze vyzkoušet celý testovací nákup včetně platby. Zakaznik.cz navíc funguje spolehlivě na všech zařízeních - na počítačích, tabletech i v mobilech.

Pro restaurace, bistra, jídelny a farmy s rozvážkou máme nyní akci a eshop Zakaznik.cz poskytujeme zdarma.

Máte zájem o eshop Zakaznik.cz?

Napište nám