Shoptet a platební brána Pays

Shoptet - nejpoužívanější eshop řešení v ČR

Eshop s platební bránou Pays

Shoptet je jedním z nejúspěšnějších českých systémů pro tvorbu vlastního eshopu. Shoptet je vhodný jak pro začínající obchodníky, tak pro zkušené internetové prodejce. V současné době využívá Shoptet téměř 30.000 obchodníků v ČR a na Slovensku. Spektrum uživatelů je velmi široké. Jsou zde prodejci s několika málo produkty i profesionální obchodníci s rozsáhlou nabídkou zboží. Shoptet neřeší pouze samotný internetový prodej, ale poskytuje i mnoho podpůrných funkcí pro logistiku, marketing, účetnictví, reporting a internetové platby. Shoptet je velmi propracovaný systém. Pokud hledáte naopak něco extrémně jednoduchého pro prodej jen několika málo položek, pak zkuste Zakaznik.cz

Shoptet doplňky

Shoptet - ceník a doplňky - platební brána Firma Shoptet se před časem vydala správnou cestou a poskytuje svým uživatelům (obchodníkům) celou řadu doplňků od externích vývojářů. Tím razantně zvýšila popularitu Shoptetu mezi obchodníky, protože nabídla mnoho dalších doplňkových služeb, které naprogramovaly a provozují externí firmy.

Velmi dobře je to vidět na platebních službách. Dříve byli obchodníci na Shoptetu odkázáni na služby jediné platební brány GoPay, která jim diktovala podmínky. Nyní si mohou, díky jednoduché instalaci platebního doplňku, svobodně vybrat mezi dalšími pěti poskytovateli platební brány. Pays je obchodníkům na Shoptetu samozřejmě k dispozici a soupeří v konkurenčním boji s ostatními poskytovateli platebních služeb.

Shoptet a platební brána Pays

Aktivace platební brány Pays je na Shoptetu velmi jednoduchá. Proces je plně automatický a stačí pouze objednat doplněk Pays. Platby kartou jsou pro obchodníky na Shoptetu aktivní ihned. Během několika málo dnů je majitel eshopu kontaktován a dořeší se potřebné formality a smlouva. Obchodníci na Shoptetu mají při použití platební brány Pays mnoho výhod, které jsou sepsány na stránce volitelné služby platební brány.

Shoptet ceník

Systém Shoptet nabízí obchodníkům několik cenových tarifů, které uvádí na stránce shoptet ceník. Z nabídky si zřejmě vybere každý, protože je k dispozici i bezplatný tarif free. Obchodování na internetu si tedy můžete bezplatně vyzkoušet kdokoliv. S počtem prodávaných položek a počtem uživatelů, kteří mají do systému přístup, cena řešení roste. Ceník tarifů Shoptetu je zde:

Máte dotaz ohledně plateb na Shoptetu?

Zeptejte se nás