Prodej vstupenek na klasické a online akce

Online prodej vstupenek přes Pays

Prodej i předprodej vstupenek je prostřednictvím platební brány Pays realizovatelný poměrně snadno a prodej lze zahájit během několika hodin. Není důležité, zda prodáváte vstupenky na klasické akce nebo vstupenky na online akce, které vysíláte přes internet. Spolupracujeme s několika partnery, kteří poskytují potřebné řešení. Výběr vhodného partnera je pro prodej vašich vstupenek velmi důležitý, protože zásadně ovlivňuje úspěšnost prodeje.

Jaký zvolit prodejní vstupenkový systém?

Volba vhodného systému je závislá na vašich konkrétních potřebách. Prodáváte vstupenky na větší venkovní akce nebo vstupenky do hudebních klubů? Potřebujete řešit předprodej vstupenek dlouhou dobu dopředu? Nebo pořádáte jen menší online přednášku, kterou chcete pro platící diváky streamovat přes internet? Chcete prodávat dříve pořízený záznam divadelního představení? Na tyto otázky je třeba si nejprve odpovědět.

Prodej vstupenek - platební brána Platební brána Pays preferuje a doporučuje v tomto oboru dva své hlavní premium partnery, kterými jsou firmy smsticket a Streamio. Oba systémy těchto partnerů jsou spolehlivé, ale velmi se liší způsobem využití. Zvolte tedy ten, který lépe vyhovuje vašim potřebám.

Předprodej a prodej vstupenek na tradiční akce

Systém smsticket je propracovaný a mnoha lety prověřený ticketingový portál, který prodává vstupenky pro tisíce pořadatelů již dlouhou dobu. Hodí se pro předprodej vstupenek přes internet a zároveň pro prodej vstupenek na místě konání vaší akce. Smsticket je schopný zajistit prodej vstupenek na akce velkého rozsahu s návštěvností mnoha tisíc lidí, ale dokáže bez problému prodávat vstupenky i na vaši přednášku pro 150 účastníků. Systém samozřejmě zajistí i odbavení příchozích návštěvníků pomocí vlastní mobilní aplikace a vy jako pořadatel máte online v reálném čase dokonalý přehled o prodejích a svých návštěvnících.

Silnou stránkou smsticketu jsou funkce, které umožňují pracovat s cenami v závislosti na čase a množství prodaných vstupenek. Zároveň vám systém poskytne veškeré potřebné informace o vašich návštěvnících, abyste s nimi mohli okamžitě efektivně komunikovat a zvát je na další vaše akce. Smsticket má vůči pořadatelům férovou obchodní strategii, protože inkasuje provizi pouze za vstupenky, které skutečně prodáte. Nasazení akce do prodeje vás nestojí nic.

Prodej vstupenek na online akce, přednášky a živé vysílání

Systém Streamio je mnohem mladší řešení, které se velmi dobře hodí pro prodej vašeho video obsahu. Spojením platební brány Pays a Streamia vznikl jednoduchý, ale mocný nástroj, umožňující úspěšně prodávat vstupenky na živé videopřenosy všeho druhu, live-stream vaší konference nebo třeba video kurzu jógy. Systém má velmi široké použití, ale v principu lze říci, že Streamio a Pays umí zájemcům poskytnout tyto dvě základní služby:

Prodej vstupenek - online akce Toto řešení online prodeje videa nebo živého vysílání je postaveno na službě E-produkty Pays a spojení se službou Streamio se dá jednoduše popsat z pohledu vašeho zákazníka takto:

Zájemce o přednášku nebo jiný videoobsah klikne na stránce pořadatele na tlačítko „koupit vstupenku“ a provede rychlou online platbu přes Pays. Obratem dostane e-mailem potvrzení o platbě a číselný kód (e-produkt). Tento kód vloží do formuláře na webové stránce pořadatele nebo na webu Streamio a může začít sledovat živý přenos nebo vybrané video. Vygenerované kódy pro diváky jsou unikátní a každý obdrží po zaplacení jiný kód.

Jak začít s prodejem vstupenek na offline nebo online akce?

Máte-li o službu online prodeje vstupenek, livestreamů nebo online přenosů zájem, zaregistrujte se a vytvořte si nejprve platební účet Pays. Poté vám služby aktivujeme a můžete začít s prodejem vašich vstupenek nebo videoobsahu. Chcete-li se s námi nejprve poradit, zašlete svůj požadavek ohledně prodeje vstupenek nebo systémů smsticket a Streamio na email vstupenky@pays.cz

Chcete prodávat vstupenky, videa nebo online-stream?

Napište nám, vyřešíme to.