Simpleshop a platební brána Pays

Simpleshop a platební brána Pays

Máte zájem automatizovaně prodávat videa, kurzy, školení, vstupenky a mnoho dalšího? SimpleShop je specialistou pro prodej online produktů nejen na vlastních webových stránkách. Platforma navíc nabízí řadu chytrých funkcí a napojení. Simpleshop poskytuje napojení na hlavní české a slovenské banky, populární e-mailingové nástroje i redakční systémy. Simpleshop nově nabízí i jednoduché napojení na platební bránu Pays. Vývojáři určitě ocení API a možnost upravit si prodejní formulář podle svých představ.

Co všechno můžete přes SimpleShop prodávat

E-booky

Pro svůj prodej e-booků využijete až 4 druhy zabezpečení formátu PDF, automatické doručení na e-mail zákazníka nebo omezení počtu stažení. Kromě PDF podporuje prodej souborů typu ePub, mobi a docx

simpleshop - prodejní formulář

Video a videokurzy

Vlastní videopřehrávač umožní přehrání videa zákazníkovi ihned po zaplacení. Simpleshop je také kompatibilní s oblíbenými platformami jako jsou YouTube nebo Vimeo.

Online kurzy, školení, webináře

Nabízejte automatizovaně registrace a vstupenky na online kurzy a školení. Můžete omezit počet míst v kurzu a také prodávat kurz na jméno. Určitě oceníte hromadné rozeslání e-mailů účastníkům na pár kliknutí.

Členství

Simpleshop nabízí tuto velmi oblíbenou funkci pro odkrývání obsahu na webu postupně nebo na dobu určitou. Zákazník dostává přístup ihned po zaplacení.

Vstupenky a vouchery

V editoru Simpleshop si kdokoliv snadno vytvoří vlastní vstupenku nebo použije svou předpřipravenou. Na živých akcích si platnost vstupenky lehce ověříte přes mobilní aplikaci SimpleTicket.

Prodej čehokoliv, co vás napadne

Permanentky, služby, konzultace, hodiny cvičení, meditace, zboží, poukázky, přístupy do členských sekcí, thajské masáže, dietní plány, suvenýry a mnoho dalšího.

Propojení Simpleshop s Pays

Propojení se Simpleshop je velice jednoduché. Stačí mít aktivovaný účet u Pays. Nejprve tedy provedete na naší stránce registraci, podepíšete smlouvu a řeknete nám, že chcete platební bránu pro Simpleshop. Díky tomu Vám budeme moci rovnou nastavit komunikační adresy a zároveň dostanete slevu na jednorázový aktivační poplatek, který je pro uživatele Simpleshop 300 Kč bez DPH (běžná cena aktivace je 600 Kč). Dále pak platíte pouze z každé uskutečněné transakce poplatek dle uvedeného ceníku. Neplatíte žádný měsíční paušál nebo penále v případě nižšího obratu.

V rozhraní Simpleshopu pak při zvolení platební brány Pays jednoduše zadáte požadované údaje (Merchant ID, Shop ID a Heslo pro API), které budete mít k dispozici ve Vašem účtu u Pays a tím se oba systémy jednoduše propojí. Pro zobrazení platební metody v prodejním formuláři systému SimpleShop zaškrtněte platební bránu Pays v úpravách produktu na záložce Formulář. Podrobný návod jak na to, najdete v tomto podrobném návodu.

Chcete prodávat jednoduše online?

Napište nám, vyřešíme to.