Reservo Eats a platební brána Pays

Reservo Eats – online objednávky jídel a rozvozů

Objednávky jídel přímo na webu restaurace

Reservo Eats je kompletní systém pro restaurace, který řeší online objednávky jídel a rozvozů. Zákazníci své objednávky a platby provádějí přímo na webu restaurace online. Personál restaurace vyřizuje objednávky v přehledné aplikaci na tabletu. Na novou objednávku upozorňuje tablet zvukovým signálem. Reservo Eats je osvědčené řešení, které již využily desítky tisíc zákazníků v několika městech v ČR.

Objednávky jídel online Systém Reservo Eats se stal v mnoha restauracích dokonalým pomocníkem při organizaci a celkovém řízení procesů rozvozů jídel. Od získání objednávky, jejího potvrzení zákazníkovi, tisku bonů pro kuchyň, notifikaci o expedici až po aplikaci pro kurýra s informacemi o objednávce a zákazníkovi. Reservo Eats je schopen řešit i samotné platby zákazníků prostřednictvím platební brány Pays, se kterou je propojen.

Systém zajišťuje objednávky a rozvozy pro partnerské restaurace v průměru o 30-50% levněji než agregátory restaurací. Restaurace mají tedy lepší možnost lokálně využít sílu a přirozený dosah své značky a poskytovat svým zákazníkům srovnatelný komfort objednávky rozvozu s konkurenčními agregátory restaurací.

Zákazník objednává jídlo bez prostředníka

Standardním uživatelem objednávkového systému Reservo Eats je pak především pravidelný zákazník restaurace, který si může snadno objednávat rozvoz jídla on-line přímo z webových stránek své oblíbené restaurace nebo z jejího profilu na Facebooku a Instagramu.

Reservo Eats - objednávky a rozvozy jídel Personál restaurace objednávku vyřídí a potvrdí přímo zákazníkovi. Zároveň je personál schopen nastavit aktuální vytíženost systému a zákazníky tak informovat o době doručení jídla. Součástí systému jsou i dotazníky spokojenosti, díky kterým má majitel restaurace rychlou zpětnou vazbu ohledně spokojeností zákazníků a je schopen ihned reagovat.

Výhody pro uživatele systému Reservo Eats při spojení s Pays

Připojení objednávkového systému na platební bránu je provedeno velmi rychle, obvykle do druhého pracovního dne. Aktivace platební brány Pays je pro uživatele provedena za zvýhodněnou cenu. Pays neúčtuje uživatelům Reservo Eats žádný měsíční paušální poplatek a smlouva s platební bránou je bez jakýchkoliv závazků.

V případě zájmu o spolehlivý objednávkový systém pro vaši restauraci nás kontaktujte na emailu reservoeats@pays.cz.

Postup propojení platební brány Pays s Reservo Eats

Pro propojení Reservo Eats a Pays, je potřeba vytvořit účet v platební bráně Pays. Účet vám bude vytvořen do druhého dne po registraci. Po aktivaci platební brány předáme potřebné parametry provozovateli Reservo Eats, který provede napojení. Zákazníci Vaší restaurace mohou od této chvíle objednávat rozvoz jídla online!

Chcete přijímat objednávky jídel online?

Napište nám, vyřešíme to.