Reservanto a platební brána Pays

Reservanto – online rezervace služeb

Rezervace služeb s online platbami zákazníků

Reservanto je jedním z nejúspěšnějších českých rezervačních systémů, který používá již více než 10 000 firem. Je vhodný primárně pro poskytovatele služeb. Díky své flexibilitě se dokáže přizpůsobit mnoha uživatelům. Kromě SMS připomínek a online plateb prostřednictvím platební brány Pays má i mnoho funkcí pro zvyšování loajality zákazníků.

Rezervace služeb a platby Reservanto již využili například PRE, ČEZ, Alza, BENU, Praha 1, město Brno, MZV, franšízy BodyExpress a BodyBody a tisíce drobných i větších poskytovatelů služeb.

Rezervační systém i pro náročnější uživatele

Výhodou Reservanta je jeho flexibilita. Můžete si upravit vzhled rezervačního formuláře, nastavit vlastní podobu e-mailových šablon a přizpůsobit si i chování systému podle svých potřeb.

Vaši zákazníci mohou své rezervace uhradit předem online platbami (kartami, QR platbou či rychlým převodem), případně permanentkami, kreditem, náhradami, vouchery či věrnostními body. Díky věrnostnímu programu budete motivovat zákazníky, aby více využívali vaše služby. Systém hodnocení od zákazníků vám zase dá cennou zpětnou vazbu.

Reservanto - platební brána Rezervační systém Reservanto obsahuje také pokladní systém Poska, který je jeho pevnou součástí. Zobrazí vám tak důležité informace o zákazníkovi a jeho rezervaci, permanentkách, kreditu, či poznámkách. K dispozici máte i základní skladový systém. Pokud by však byly vaše potřeby příliš specifické, lze si dohodnout zakázkové úpravy systému nebo máte možnost využít API.

Výhody pro uživatele systému Reservanto při spojení s Pays

Připojení rezervačního systému na platební bránu je okamžitě funkční. Pro stávající uživatele Reservanta je aktivace platební brány Pays za zvýhodněnou cenu. Platební brána Pays neúčtuje uživatelům žádný měsíční paušální poplatek a smlouva je bez jakýchkoliv závazků.

Výhody máme připraveny i pro zájemce o rezervační systém s platební bránou, kteří zatím nepožívají Reservanto nebo používají jiné systémy. V případě zájmu nás kontaktujte na emailu reservanto@pays.cz.

Postup propojení platební brány Pays s Reservantem

Chcete-li propojit své Reservanto s platební bránou Pays, podívejte se na jednoduchý návod, který je popsán na blogu Reservanta zde.

Ihned po propojení budete mít online platby k dispozici. Od této chvíle budou zákazníci schopni své rezervace platit předem. V průběhu rezervace si vyberou způsob úhrady a pokud zvolí platební bránu, budou v posledním kroku rezervačního formuláře přesměrováni na Pays, kde provedou platbu.

Praktické propojení rezervačního systému a platební brány Pays můžete vidět na stránkách laboratoře Hola Biolabs, kde se lze pohodlně objednat na Testy Covid Brno.

Před aktivací plateb je třeba mít založený účet na Pays. Ten vám bude vytvořen do druhého dne po registraci.

Chcete přijímat placené rezervace?

Napište nám, vyřešíme to.