Retailys a platební brána Pays

Retailys – ecommerce omnichannel řešení

Expandujte s Retailys do zahraničí

Retailys česká softwarová společnost, která vyvinula stejnojmenné ecommerce omnichannel řešení, které obchodníkům umožňuje snadnou a rychlou expanzi do zahraničí. Omnichannel neboli "vícekanálové" řešení, umožňuje mít v jedné administraci sloučené neomezené množství prodejních kanálů, kterými jsou české, a především i zahraniční e-shopy, a také globální marketplace či srovnávače jako je Amazon, eBay nebo český MALL. Jednotný dashboard znamená odbourání starostí s několika různými administracemi a veškeré objednávky i sklady jsou plně synchronizované.

Řešení vhodné pro všechny

Retailys – ecommerce omnichannel řešení Jsou dva způsoby, jak Retailys využít. První způsob, kdy je hlavním zájmem obchodníka expanze, je vhodný pro ty, kteří by své podnikání rádi posunuli za hranice své domoviny a rozšířili svoji působnost na dalších evropských trzích. Zahraniční e-shop si můžete pomocí Retailys spustit prakticky na jedno kliknutí a využít můžete i poradenské služby od zkušených odborníků, jak a kam expanzi nejlépe provést. Momentálně můžete expandovat do 22 zemí Evropy. Systém je vhodný i pro prodejce s tzv. multibrandovou strategií, což je druhý typ využití, kdy pod jednou správou můžete mít i několik e-shopů s rozdílným sortimentem.

Ceník Retailys

Jelikož Retailys patří mezi tzv. cloudové SaaS systémy a nabízí několik cenových modelů, je tato služba vhodná pro všechny typy firem, od malých po velikost enterprise. Ceny pro vlastníky menších e-shopů do 500 produktů začínají na 2500,-/měsíčně a v jedné administraci může mít obchodník až 5 e-shopů, nehledě na to, zda českých či zahraničních. Dále se ceny odvíjí od počtu produktů a velikosti expanze, k dispozici je také individuální cenový balíček odvíjející se od potřeb zákazníka.

Napojení doplňků a platební brány Pays

Díky rozsáhlému API rozhraní je možné napojit různé služby a aplikace třetích stran jako jsou logistické služby, analytické a marketingové nástroje a samozřejmě i platební brána Pays.

Implementace platební brány Pays je pro klienty Retailys velmi snadná. Stačí se nejdříve zaregistrovat u Pays a my Vás následně propojíme s kolegy v Retailys, kteří provedou aktivaci v eshopech za vás. K propojení budou potřeba tyto údaje: Merchant ID, Shop ID a Heslo pro API. Všechny tyto parametry najdete ve své administraci Pays v sekci "Nastavení."

Chcete prodávat v zahraničí?

Napište nám, vyřešíme to.