Wix a platební brána Pays

Wix - oblíbené řešení pro tvorbu webových stránek

Wix s eshopem a platební bránou Pays

Wix je oblíbený systém pro tvorbu hezkých webových stránek s působností po celém světě. Kromě tvorby standardního webu umožňuje vytvořit i jednodušší eshop a prodávat libovolné produkty.

Pro české uživatele Wixu, kteří prodávají v tuzemsku i v Evropě, je velmi důležité propojit eshop na Wixu s platební bránou, která umožní zákazníkům platby prostřednictvím platebních karet VISA a Mastercard a podporuje i další běžně používané platební metody. Pays z tohoto důvodu nabízí řešení prostřednictvím svého aplikačního partnera, který váš eshop ve Wixu připojí na platební bránu Pays.

Postup připojení Wixu na Pays

Wix - platební brána Pro implementaci platební brány do systému Wix, pošlete svůj požadavek na adresu jaroslav.streit@gmail.com. Autor řešení vám zašle další instrukce.

Implementace probíhá vložením backendového kódu, který komunikuje s aplikací Wix Store. Pokud máte zájem o automatické označování plateb jako "zaplaceno", bude přidán další uživatel s právy Back office Manager, který komunikuje s API.

Před připojením platební brány na Wix je třeba mít aktivní účet na Pays. Ten vám bude vytvořen do druhého dne po registraci.

Chcete připojit platební bránu na Wix?

Napište nám