Připojení platební brány Pays na Shoptet

Vážení uživatelé systému Shoptet.

Jsme velmi rádi, že jste si pro příjem plateb od Vašich zákazníků vybrali v Shoptetu doplněk - platební bránu Pays. Věříme, že budete spokojeni se všemi funkcemi, které naleznete ve své Administraci obchodníka. Přihlašovací údaje jsme Vám již zaslali mailem hned po objednání doplňku.

Aktivací platební brány jste získali i několik nadstandardních funkcí, jako jsou platební předpis, platební odkaz nebo virtuální platební terminál. Vaše platební brána je nyní aktivní a je ihned schopna přijímat reálné platby od zákazníků. Společně však musíme ještě dořešit nutné formality, abychom například věděli, na jaký bankovní účet Vám budeme posílat Vaše peníze.

Stáhněte si prosím vzor smlouvy a doplňte do něj své identifikační a kontaktní údaje. Doplňte název firmy, adresu, IČ, DIČ (pokud máte), číslo bankovního účtu a kontaktní údaje pro naši vzájemnou komunikaci. Dokument následně vytiskněte, podepište a sken nám pošlete na email shoptet@pays.cz. Vzor smlouvy stáhnete zde.

Nastavení způsobu platby a stavů objednávky

Pro správnou funkčnost platební brány v Shoptetu je třeba zviditelnit způsob platby "Platba Pays" dle následujícího obrázku. Zároveň je třeba zvolit v administraci platební brány, jaký stav objednávky bude po úspěšné platbě nastaven v Shoptetu.

Nastavení plateb Shoptet - Pays

Potřebujete poradit s vyplněním smlouvy?

Zeptejte se nás