Born in Brno – Řešení pro chytrá města

Možná jste zaznamenali naši kampaň "Born in Brno". Co vám chceme říct?

Jedná se o náš příspěvek ke konceptu Smart Cities, jehož cílem je využívání moderních technologií, které mají přispět ke zlepšování kvality života ve městech a obcích. I my bychom chtěli přispět praktickými projekty. Pokud se Vám naše systémy líbí a chtěli byste pracovat s námi, čtěte prosím dál.

Narozeni v Brně

Po mnoha letech už docela rozumíme technologiím, e-commerci, pracujeme v oblasti IT, kultury a dopravy. Naše technologie vznikaly a dodnes vznikají kompletně v Brně. Jsme 100% české firmy. Brno máme rádi, baví nás zde pracovat a dobře se nám tady žije. Je v tom i trochu brněnského/moravského patriotismu, Prahu je třeba trochu vyvažovat :-). Vyšli jsme většinou z brněnských škol a pak zůstali v Brně žít, protože jsme tady našli své lásky a odejít už nešlo...

Born in Brno V Brně je velká spousta mladých a chytrých lidí, kteří nám s našimi projekty pomáhají. Chcete-li se přidat do některého z našich týmů, napište mi na e-mail: karel@sasin.cz. Trvale hledáme šikovné programátory, obchodníky, nadšence do IT, kultury a dopravy.

Jak konkrétně přispíváme ke vzniku chytrých měst?

Snažíme se, aby byly naše technologie co možná nejlépe použitelné pro normální lidi, abychom dlouhodobě poskytovali užitečné a smysluplné služby za velmi dobrou cenu.

smsticket - vstupenky efektivně

Věříme, že náš smsticket je schopen řešit předprodej a prodej vstupenek nejen soukromým pořadatelům komerčních kulturních akcí, ale také městským kulturním domům, divadlům, a skvěle tak může propojovat všechny segmenty kultury, všechny typy pořadatelů a organizátorů s jejich návštěvníky a diváky. Portál smsticket se snažíme stavět tak, aby zvládl fungovat s nízkými náklady a naše služby pořadatele finančně nezatěžovaly. Samotné nasazení našeho vstupenkového systému totiž pořadatele nic nestojí. Není třeba nic kupovat, nic instalovat, není třeba platit žádné licence nebo roční poplatky. Vše je provozováno s nízkými náklady na cloudových řešeních společnosti AXIMA (www.axima-brno.cz).

O novinkách a moderních technologiích pro prodej vstupenek si můžete přečíst na blogu smsticketu.

Parkum - lepší parkování každý den

borninbrno - chytré služby pro chytrá města Věříme také, že naše moderní řešení online plateb za parkováníParkum, pomáhá k efektivnímu řízení provozu parkovacích stání ve městech a obcích, na venkovních parkovacích plochách i v uzavřených parkovacích domech. Síla je opět v nízkých nákladech pro města a obce. Technologie jsou mocné a například chytré použití umělé inteligence pro rozpoznávání SPZ se nám myslím povedlo. Města tak nepotřebují drahé venkovní parkomaty pro úhrady parkovného, ani nákladná zařízení pro kontrolu zaparkovaných vozidel. Vše jednoduše řeší Parkum.cz.

Pays - platby pro města a obce

Dalším našim příspěvkem pro „Chytrá města“ je chytrá platební brána pro městské portály občana. Na projektu pracujeme s Českou spořitelnou a toto platební řešení bylo vyvinuto ve spolupráci s městy, jejichž požadavky jsou velmi odlišné od požadavků klasických komerčních e-shopů. Pays je tak ideálním a levným řešením pro úhrady všech typů poplatků městu nebo obci ze strany občanů.

Takže proto je na našich vizuálech Born in Brno uvedeno: smsticket, Pays a parkum.cz. Těšíme se, že již velmi brzy představíme první město v ČR, které používá úplně všechny naše technologie, které se narodily v Brně.

Karel Sasín

Související články:


< předchozí článek - další článek >

Hledáte chytrá řešení pro vaše město?

Promluvme si o tom.