Platební brána - mobilní aplikace

Platební brána – mobilní aplikace

Mobilní aplikace Pays pro systémy iOS a Android slouží obchodníkům a uživatelům platební brány k jednoduchému ovládání administračního rozhraní. Po uložení jména a hesla je možné se přihlašovat rychle s použitím Touch ID a Face ID. Z mobilní aplikace tak lze jednoduše kontrolovat všechny příchozí platby, provádět případné vratky, rychle komunikovat se zákazníky. Zároveň je možné přidávat platební předpisy, platební odkazy a převádět své tržby na bankovní účet.

Hlavní funkce aplikace

Platební brána aplikace Kromě samotné administrace platební brány disponuje aplikace dalšími užitečnými funkcemi. Zobrazuje seznam všech novinek a nově spuštěných funkcí pro obchodníky a umožňuje příjem rychlých notifikačních zpráv z platební brány, které jsou pro uživatele Pays důležité. Z aplikace je možno také zaslat rychlý dotaz na technickou podporu Pays, který je řešen prioritně a má přednost před standardními dotazy emailem.

Kompatibilita a stažení do mobilu

Mobilní aplikace Pays funguje na telefonech iPhone od verze iOS 10 a na všech novějších telefonech se systémem Android. Díky aplikaci dostanete svou platební bránu přímo do svého mobilu. Stažení je možné zde:

Verze pro iOS - telefony iPhone

Verze pro Android - telefony Samsung, Honor, Xiaomi, Huawei, Sony, LG a další

Mobilní aplikaci Pays stále rozvíjíme tak, aby co nejlépe vyhovovala požadavkům obchodníků. Máte-li požadavek na vylepšení některých funkcí, napište nám prosím.

Máte dotaz k aplikaci Pays?

Zeptejte se nás