Pays podporuje kulturu i prodej vstupenek

Platební brána Pays dlouhodobě podporuje stovky kulturních i jinak zaměřených akcí po celé České republice. Cílem je zejména pomoc s prodejem vstupenek na koncerty, divadelní představení, konference, plesy, festivaly, přednášky, semináře, webináře, sportovní utkání a další události. Za každou transakci přispívá Pays částkou 2 Kč vstupenkovým portálům, což snižuje náklady několika tisícům různých pořadatelů, kteří online prodej vstupenek využívají.

Například vstupenkový portál smsticket mj. hojně využívají eventové agentury, vysoké i střední školy, hudební kluby, skupiny, zpěváci, kulturní centra, střediska i domy, nadace, společnosti nebo známé osobnosti. Díky tomu je smsticket.cz nejlevnější ticketingovou sítí v ČR, kde se hradí pouze provize 3-5% z každé prodané vstupenky. Pořadatel tedy neplatí vůbec žádné další poplatky a může ušetřené peníze investovat například do propagace.

Co je smsticket a jak funguje?

Online prodej vstupenek - Pays podporuje prodejce vstupenek a pořadatele akcí Jedná se o moderní a populární platformu pro prodej vstupenek. Předností tohoto portálu je možnost prakticky okamžitého zahájení prodeje, velice nízké poplatky a díky platební bráně Pays lze platit za vstupenky těmi nejmodernějšími způsoby. Vedle platby kartou nebo rychlým QR převodem mohou zákazníci platit PayPalem, Apple Pay nebo Google Pay.

Vstupenka na akci je vždy po zaplacení odeslána jak do mobilu jako SMS zpráva, tak emailem jako PDF a zároveň jako vstupenka do Apple Peněženky. Nemusí se tak nic tisknout, protože je plně přizpůsobena mobilním telefonům. Chytrým telefonům je přizpůsobena i aplikace smsticket Brána, která pro změnu slouží pro odbavování návštěvníků.

Jak začít prodávat vstupenky na SMSTICKET?

Pořadatel akce prostřednictvím několika kliknutím spustí akci. Stačí zajít na stránku smsticket.cz a následovat instrukce pro pořadatele. Navíc díky vestavěným propagačním nástrojům přímo v administraci můžete:

Návštěvníky pak pořadatelé snadno odbaví prostřednictvím již zmíněně aplikace smsticket Brána. V případě větších akcí si lze bezplatně zapůjčit čtečky nebo se propojit s existujícím odbavovacími terminály. Smsticket.cz navíc dovede odbavit i vstupenky prodané v jiných ticketingových sítích.

Díky vstupenkovému portálu mohou pořadatelé i prodejci pozorovat online prodeje v reálném čase v přehledných grafech a dle toho pak nastavit propagaci. Pokročilé funkce navíc pomáhají s plánováním předprodeje, nastavením místenek nebo cenotvorbou pro různé skupiny zákazníků. Platformu využilo již tisíce pořadatelů. Všechny funkce mají pořadatelé k dispozici zdarma.

Jak nakupovat vstupenky přes SMSTICKET?

Jednoduše si vyberte akci, způsob platby a vstupenka bude následně zaslána jako SMS do mobilu a zároveň na Váš email. V případě, že si návštěvník akce omylem SMS vstupenku smaže, v den akce bude zaslána automaticky znovu. Pokud byste pro sebe nebo blízké chtěli zajistit tištěnou formu vstupenky, snadno ji seženete na jedné z mnoha poboček v České republice. Smsticket také nabízí otevřené poukazy, které můžete využít pro jakoukoliv budoucí akci.


< předchozí článek - další článek >

Hledáte nejlepší řešení pro online prodej vstupenek?

Kontaktujte nás