SMS platba na účet

Řešíte, jak převést přebytečný kredit v mobilu zpět na peníze? Víte, jak provést SMS platbu na účet? Návod naleznete v tomto článku.

SMS platby prostřednictvím mobilních operátorů nejsou pro obchodníky výhodné, protože si operátoři strhávají velmi vysoké poplatky. Ani majitelé nabitých SIM karet nemají moc možností, jak případný přebytečný kredit utratit.

Není mnoho smysluplných služeb, kde lze použít kredit na SIM kartě. Obvykle se jedná o herní servery nebo prodej nejrůznějších kupónů. Existuje však i možnost, jak získat část peněz z kreditu zpět na bankovní účet pomocí SMS platby.

Premium sms na účet

Máte-li na SIM přebytečný kredit a jeho část chcete získat zpět na svůj bankovní účet, můžete použít následující postup. Princip spočívá v nákupu dárkového poukazu a jeho platby prostřednictvím Premium SMS. Poukaz pak vrátíte v povolené lhůtě, což poskytovatel umožňuje.

  1. Kupte jeden dárkový poukaz na e-shopu kerio-control-eshop.zakaznik.cz
  2. Při platbě vyberte možnost Zaplatit SMSkou
  3. Na e-mail uvedený v objednávce vám přijde poukaz se sedmimístným kódem
  4. Tento poukaz vraťte mailem na e-mail uvedený na poukazu.
  5. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat číslo svého bankovního účtu.

Platba kreditem

Kredit lze samozřejmě použít i na některých internetových serverech nebo pro platby některých levnějších služeb. Platbu kreditem využívají například tyto služby: Férovýpronájem.cz nebo Seznamka.cz. Je na vás, zda jste schopni některou ze služeb využít.

M-platba na účet

M-platby nemají bohužel u operátorů jednotný vzhled a funkčnost a někteří poskytovatele tudíž podporují pouze některé z operátorů. Neznáme v tuto chvíli žádnou použitelnou službu, která by umožnila zpětný převod platby na účet, a proto doporučujeme použít postup pro SMS na účet popsaný výše. Máte-li nějaký svůj tip, neváhejte se nám ozvat a my službu rádi vyzkoušíme.

Závěr k SMS platbám na účet

Přebytečný kredit v mobilu není snadné utratit za něco užitečného. Mobilní operátoři počítají s tím, že takový kredit většinou propadne. Sami odmítají kredit vrátit, ale výše uvedená platba smskou vám může vrátit alespoň jeho část zpět na účet.


< předchozí článek - další článek >

Víte, jak využít přebytečný kredit v mobilu?

Napište nám