Global Payments a platební brána Pays

Internetové platby - Pays by Global Payments

Pays představuje unikátní a jednoduché internetové platby „Pays by Global Payments“. Jedná se o internetovou platební bránu, která vznikla spojením systémů dvou významných firem na poli internetových plateb.

Pays by Global Payments

Komu je služba určena

Co všechno služba umí?

Dlouhodobě jsme monitorovali potřeby obchodníků na internetu a ptali se jich, které vlastnosti platební brány jsou pro ně nejdůležitější. Požadavky jsme pak zpracovali do unikátního řešení, které nabízí všechno, co obchodníci potřebují. Za řešením stojí navíc dva experti, kteří obsluhují tisíce spokojených zákazníků a to Global Payments a Pays

Rychlá aktivace platební brány bez poplatku

Aktivace platební brány je obvykle možná do dvou pracovních dnů. V případě Vašeho zájmu se prosím registrujte níže na této stránce. Následně pro vás připravíme smlouvy k podpisu. Aktivace služby je bezplatná a měsíční paušál Vám nebudeme účtovat nikdy. Po dobu tří měsíců nebudete platit ani žádné transakční poplatky.

Velmi snadné připojení na libovolný web

Připojení na eshop Připojení na systém GP webpay firmy Global Payments pro vás zajistí firma pays.cz. Nepotřebujete vlastní programátory. Obvykle stačí pouze naistalovat náš doplněk Pays do vašeho eshopu a vše ihned spolehlivě funguje.

Zasílání tržeb přímo na váš bankovní účet

Vaše tržby jsou zasílány automaticky každý den na váš bankovní účet. O transakcích máte dokonalý přehled v administraci. Ke všem platbám generujeme měsíční výpis do vašeho účetnictví, který se účtuje stejným způsobem jako standardní bankovní výpis.

Veškeré platební metody pro zákazníky

Všechny platební metody

Zákazníci mohou k platbě za vaše produkty použít všechny typy platebních karet i všechny nové , moderní platební metody a aplikace v mobilních telefonech. K dispozici jsou platby kartami, Google Pay, Apple Pay a Masterpass.

Opakované platby a push platby

Služba Pays by Global Payments podporuje opakované platby vašich zákazníků za pravidelné dodávky služeb nebo zboží. Službu zapínáme na požádání.

Intuitivní ovládání platební brány

Jednoduché ovládání platební brány

Platební bránu ovládáte prostřednictvím administračního rozhraní Pays nebo pomocí mobilní aplikace ve svém telefonu. Základní nastavení brány, provedete na několik kliků. Po přihlášení do administrace ihned vidíte zůstatek vašeho účtu, stav platební brány a poslední přijaté platby.

Snadné vratky, platební odkazy, platební předpisy

V administraci Pays můžete snadno a zdarma vrátit platbu zákazníkovi, případně zaslat platební předpis na libovolný doplatek. Stejně jednoduše vygenerujete platební odkaz, který můžete umístit na své webové stránky, pokud platí zákazníci stále stejné, opakující se částky za váš produkt.

Všechny nadstandardní a volitelné služby

Součástí řešení jsou nadstandardní služby Pays jako jsou platební odkazy a předpisy. Obchodníci mohou využívat i volitelné služby, jako jsou připomínače plateb, druhý pokus o platbu, přesměrování dotazů a další funkce, které výrazně zlepšují úspěšnost plateb vašich zákazníků.

Rychlá technická podpora

Rychlá technická podpora

V případě technických dotazů je Vám k dispozici emailová infolinka, která funguje 24 hodin denně, 7 dnů v týdnů a vyřeší vaše problémy nebo zodpoví vaše dotazy.

Přehledné výpisy a exporty do účetnictví

Pays generuje online přehledný soupis přijatých transakcí, ve kterých lze rychle vyhledávat a filtrovat. Jedna smlouva Vám umožní použít platební bránu na několika vašich eshopech, které pak monitorujete v přehledném administračním rozhraní. Každý měsíc stáhnete výpis transakcí v datovém formátu a importujete do svého účetního systému.

Malý eshop v doméně zakaznik.cz

Vlastní jednoduchý eshop

Uživatelé platební brány Pays by Global Payments mají k dispozici jednoduchý prodejní systém zakaznik.cz za zvýhodněnou cenu 50 Kč měsíčně (první tři měsíce zdarma). Jde o hotové řešení, které lze použít pro prodej vašich produktů bez potřeby cokoliv programovat a složitě nastavovat.

V případě, že vás zaujalo řešení Pays by Global Payments, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře níže a my Vám poskytneme bezplatnou konzultaci. Případně nám napište email na info@pays.cz

Zaujala vás tato služba nebo potřebujete poradit?

Napište nám